Інформація про діяльність управління соціальної політики міської ради за період з 16.12.2019 р. по 21.12.2019 р.

21-12-2019 11:56 104
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням з 13.12. по 20.12. 2019 року перераховані кошти на загальну суму - 1 478 030,25 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ- 1 041 317,90 грн. в т.ч.:

- щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг- 268 243,37 грн.;

- забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації - 773 074,53 грн.;

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 436 712,35 грн. в т.ч.:

- на виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки'' - 390 812,35 грн.;

- відшкодування вартості проїзду автомобільним транспортом окремим категоріям громадян - 45 900,00 грн.;

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 20.12.2019 р. становить 445 365,72 грн.:

- компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту міста за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 445 365,72 грн.

16 грудня 2019 року фахівець управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради взяв участь у засіданні обласної комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби.

На порядку денному розглянуто питання:

- прийняття рішення щодо розгляду заяв про направлення на конкретне місце проходження альтернативної (невійськової) служби;

- про звільнення від проходження альтернативної (невійськової) служби;

- про надання відстрочки від проходження альтернативної (невійськової) служби;

За підсумками роботи комісії прийнято рішення направити громадян для проходження альтернативної (невійськової) служби до комунальних установ міста Одеси за робочими професіями: озеленювач, двірник, прибиральник службових приміщень, медичний брат, тощо.

Нагадуємо, що згідно закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» - альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов'язку перед суспільством.

16 грудня 2019 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Величка проведено чергове засідання міської комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

17 грудня 2019 року начальник управління Діна Базіленко взяла участь в черговому засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, в ході якого прийняті рішення, зокрема, підготовлені управлінням соціальної політики міської ради, а саме: “Про надання допомоги та пільг в раках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки”.

Окрім того, Віктор Грозов підтримав ідею начальника управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Діни Базіленко щодо об’єднання всіх соціальних служб міста в одному приміщенні - будівлі колишньої дитячої поліклініки, яке наразі не використовується та перебуває в досить непоганому стані й до того ж знаходиться в центрі міста, у зв'язку з чим, 19 грудня 2019 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова та за участю Діни Базіленко відбулося перше засідання робочої групи щодо створення у Білгороді-Дністровському міського Центру надання соціальних послуг.

20 грудня 2019 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Величка відбулось чергове засідання ради опіки та піклування при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради

Також, 20 грудня 2019 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Величка відбулось чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

На засіданні були присутні представники управління соціальної політики, Білгород-Дністровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Виплата зазначених допомог здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Окрім того, 20 грудня 2019 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради Ігоря Величка, за участю виконавчих органів міської ради, представників комунальних підприємств та громадських організацій відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

В ході засідання члени комітету здійснили візуальне обстеження об'єктів об’єктів соціальної інфраструктури міста.

20 грудня 2019 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Величка проведено засідання міської спостережної комісії.

19 та 21 грудня 2019 року начальник управління Діна Базіленко брала участь у виїзному засіданні комісії з метою обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), що придбається дітьми -сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами з їх числа за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що спрямована на грошову компенсацію.

За звітній період управлінням від 11 заявників прийнято заяви на призначення та призначено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; прийнято 47 заяв на призначення державних соціальних допомог, 54 заявникам призначено державні соціальні допомоги, окрім того прийнято 8 заяв для призначення житлових субсидій та 43 заявникам призначено житлові субсидії.

Разом з тим, до управління за звітній період надійшло 54 звернень громадян, а також 6 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та отримано 105 документів загального листування.

Всього за звітній період управлінням соціальної політики міської ради опрацьовано 234 вхідних та вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення та листи, що надходять до управління, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23