Інформація про діяльність управління соціальної політики міської ради за період з 02.12.2019 р. по 13.12.2019 р.

13-12-2019 15:40 94
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням з 02.12. по 13.12. 2019 року перераховані кошти на загальну суму - 8 872 936,14 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ- 1 206 835,07 грн. в т.ч.:

- забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації 200 313,81 грн.;

- компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 68 988,83 грн.;

- виплата житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі - 937 532,43 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 260 276,03 грн. в т.ч.:

- на виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки'' - 50 590,99 грн.;

- відшкодування вартості проїзду автомобільним транспортом окремим категоріям громадян - 193 400,00 грн.;

- За надання соціальних послуг для ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД осіб у рамках міської цільової “Програми протидії ВІЛ- інфекції /СНІДу на 2016-2020 роки”- 16 285,04 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 7 405 825,04 грн. в т.ч.:

- перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію на спеціальний рахунок АТ “Ощадбанк”- 351 912,00 грн.;

- державна соціальна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у сумі - 6 777 798,82 грн.;

- компенсація пільговому контингенту міста на тверде паливо та скраплений газ та житлові субсидії населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу – 79 822,04 грн.;

- державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя - 6 570,26 грн.;

- компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту міста за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 189 721,92 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 13.12.2019 р. становить 445 365,72 грн.:

- компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту міста за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 445 365,72 грн.

10 грудня 2019 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Величка відбулось чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

На засіданні були присутні представники управління соціальної політики, Білгород-Дністровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Виплата зазначених допомог здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

10 грудня 2019 року в ході чергового засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради прийняті рішення, зокрема, підготовлені управлінням соціальної політики міської ради, а саме: “Про надання допомоги та пільг в раках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки”.

10 грудня 2019 року начальник управління Діна Базіленко прийняла участь у виїзному засіданні комісії з метою обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), що придбавається дітьми -сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами з їх числа за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що спрямована на грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб.

В рамках Тижня права, 10 грудня, учні Білгород-Дністровського районного ліцею відвідали управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради.

Було проведено правовий лекторій на тему: "Соціальний захист в Україні" (Базіленко Д.А.). Ці знання допомагають побудувати той міцний фундамент, на якому можна планувати подальше життя. Ліцеїсти пригадали слова А. Кіренейського: "Дітей треба вчити тому, що стане в пригоді їм, коли вони виростуть".

Також, 11 грудня в рамках проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права на території міста затвердженого розпорядженням міського голови від 19.11.2019 року №195, в управлінні соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради проведено «День відкритих дверей» для студентів-правознавців Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу вищого навчального закладу УКООПСПІЛКИ.

Керівництво та фахівці ознайомили учнів з основними принципами соціального захисту в державі, розповіли про структуру та напрямки діяльності управління. Учні відвідали відділи, поспілкувались зі спеціалістами та більш детально дізналися про специфіку та особливості роботи.

За підсумками екскурсії керівником управління організовано для дітей тематичний міні-квест щодо отриманих нових знань.

Начальник управління соціальної політики Діна Базіленко побажала майбутнім фахівцям успішного навчання та нових здобутків для їх реалізації у майбутній професії.

Окрім того, 11 грудня 2019 року управлінням соціальної політики в сесійній залі адмінбудівлі Білгород-Дністровської міської ради було проведено зустріч з отримувачами субсидій та пільг з метою роз’яснення механізму монетизації пільг на житлово-комунальні послуги.

Зокрема, роз'яснено, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №373 від 17 квітня 2019 року «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», присутніх на заході було поінформовано щодо порядку надання пільг та оплати послуг житлово-комунального господарства. Відповідно до Постанови, реєстри осіб - отримувачів субсидій та пільг, надаються управлінням соціальної політики до Мінсоцполітики, після чого виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок АТ “Ощадбанк”. Банк, в свою чергу, здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, укладених між АТ “Ощадбанк” та управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг.

Також, в ході зустрічі з отримувачами субсидій та пільг спеціалісти управління соціальної політики відповіли на численні запитання пільговиків та надали роз’яснення з окремих питань, що турбують населення в розрізі нарахування та оплати послуг житлово-комунального господарства з урахуванням розміру пільги.

Разом з тим, до управління за звітній період надійшло 78 звернень громадян, а також 15 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та отримано 173 документи загального листування.

Всього за звітній період управлінням соціальної політики міської ради опрацьовано 344 вхідних та вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення та листи, що надходять до управління, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23