Інформація для багатодітних сімей

02-04-2019 12:40 200
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради інформує, що 1 квітня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 року № 250 “Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям”.

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях, з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця, по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі, коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, становить 1700 гривень щомісячно.

Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання з 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня 2019 року.

Для призначення допомоги управлінню соціальної політики, за умови пред'явлення паспорта громадянина України, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та копії таких документів:

* посвідчення батьків багатодітної сім'ї (з пред'явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї (з пред'явленням оригіналу);

* свідоцтв про народження всіх дітей (з пред'явленням оригіналів).

Звертаємо увагу, що документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто.

З питань призначення і виплати всіх видів державних допомог запрошуємо звертатися за адресою: провулок Офіцерський (Кірова), 8, каб. № 4, телефон 2-25-95.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44