Інформаційні заходи в рамках Всесвітнього дня «Білої квітки»

27-03-2019 12:17 88
категорія: Пробація


Щорічно з ініціативи ВООЗ 24 березня проводиться Всесвітній день боротьби з туберкульозом. День Туберкульозу розглядається як крок до мобілізації всієї громадськості із метою знищення туберкульозу. Туберкульоз не має “адреси”, “посади”, не має “паспорта”, не розрізняє соціального статусу й однаково небезпечний для усіх.

Туберкульозом захворіти може кожен! Щоб зупинити та перемогти туберкульоз, усі мають зрозуміти, що без обізнаності населення про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу. В Білгород- Дністровському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області з 22 по 26 березня для підобілікових суб’єктів пробації співробітниками проведено ряд заходів направлених на інформування їх про небезпеку – туберкульоз.

Для суб’єктів пробації, в тому числі неповнолітніх, проведено семінари «Що треба знати про туберкульоз» із залученням лікаря-фтізіатра «Кабінету довіри» Шкірно- венерологічного диспансеру - Світлани Іщенко, а також – проведено акцію «День білої квітки», під час якої роздавалися листівки (інформаційні бюлетені) з білими квітами, щоб нагадати про проблему туберкульозу. «Біла ромашка є символом чистих, здорових легень. Й роздаючи квітки-пам’ятки, ми хотіли нагадати, що здоров’я – це найбільше багатство, яке можна мати на цій землі. А тому його потрібно берегти, й звичайний похід до лікаря 1 раз на рік дасть впевненість у відсутності такого серйозного захворювання як туберкульоз» - зазначила фахівець відділу –Чумак Олена.

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23