Навчально-методичний семінар-практикум для практичних психологів закладів загальної освіти Білгорода-Дністровського «Світ особливої дитини»

11-01-2019 14:38 138
категорія: Новини освіти


10 січня 2019 року практичним психологом НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Величко Тетяною Миколаївною в рамках міського методичного об’єднання був проведений навчально-методичний семінар-практикум для практичних психологів, які працюють у закладах загальної середньої освіти міста.

На семінарі панувала робоча, творча, позитивна атмосфера. Ігрові, креативні форми та методи роботи з особливими дітьми, що були представлені фахівцем, можна використовувати в практиці як практичних психологів закладів загальної, дошкільної та позашкільної освіти, так і педагогічних працівників. Зокрема кориснішою ця інформація може бути і для батьків, які зацікавлені в позитивному розвитку особистості своєї дитини.

За допомогою інноваційних технологій, практичний психолог презентувала різноманітні вправи арт-терапії, націлені на ефективне прийняття оточуючого середовища особливої дитини, зняття напруженості у відносинах, агресивної поведінки тощо .

Учасники семінару відмітили майстерність Тетяни Миколаївни у поданні складної проблематики, продуману до тонкощів організаційність, орієнтацію на використання у роботі психолога нестандартних форм роботи задля ефективної роботи з учнями.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44