Навчально-методичний семінар з хімії в Сергіївській школі

15-10-2019 08:39 318
категорія: Новини освіти


8 жовтня 2019 року в Сергіївській загальноосвітній школі №8 відбувся навчально-методичний семінар з хімії «Використання проєктних технологій для формування ключових компетентностей: ініціативності та підприємливості під час викладання хімії у загальноосвітній школі».

З вступним словом до педагогів звернулась Аристенко Р.І., заступник директора з НВР, яка надала вичерпну характеристику щодо викладання хімії в ЗОШ №8 вчителем Ігуменовою Світланою Ремівною.

Учасники семінару поринули в цікавий світ проєктної діяльності Світлани Ремівни та її учнів. Проєкт, який задумала та виконала вчитель разом з учнями, є прекрасним прикладом того, як можна поєднати хімію, математику, біологію, географію, історію, основи здоров’я та підприємливість в STEM-навчанні. Компетентності, які отримали учні під час виконання роботи, знадобляться їм у подальшому житті. Учасники семінару були вражені грандіозним об’ємом виконаної роботи. А найцінніше те, що всі учні працювали командою та залюбки виконували свої завдання.

Педагоги вчилися створенню проєктів у чудового вчителя, дійсної майстрині своєї справи. Робота Світлани Ремівни надихнула всіх учасників семінару на нові звершення, пошуки нових та цікавих інструментів роботи з учнями.

Балан Т.В., практичний психолог закладу, провела з педагогами тренінг з «Психологічних прийомів розвитку любові до себе», що є необхідною умовою для збереження здоров’я кожного вчителя.

Заключним етапом семінару стало обговорення проєкту Ігумінової С.Р.

Всі присутні високо оцінили проведене наукове дослідження та практичнее втілення компетентнісного навчання, розвиток критичного мислення та елементи підприємництва серед учнівства. Кожен учасник семінару отримав багато нових знань та інструментів для саморозвитку та самоосвіти.

Наостанок, вчителі поділились цікавими методичними новинками, обговорили іноваційні методи роботи.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23