На засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради прийняте рішення про тимчасове встановлення тарифів на орендну плату за надання торгових місць (площ) комунального підприємства «Асорті»

15-05-2020 15:04 406
категорія: Новини міста


15 травня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого складався з 17 питань. В ньому взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, депутати міської ради, представники ЗМІ.

На засіданні затверджений план заходів щодо підготовки проекту бюджету міста Білгорода-Дністровського на 2021 рік. Прийняте рішення про виділення коштів з резервного фонду, а саме на оплату транспортних послуг за перевезення працівників комунальної сфери та медичного персоналу в умовах карантину – 160,611 тис. грн.; на закупівлю транспортних середовищ і зондів для забору матеріалу КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» - 3,3 тис. грн. Також, внесені деякі зміни до рішення міської ради від 13.12.2019 року №1072-VII "Про міський бюджет міста Білгород-Дністровського на 2020 рік".

Виконавчий комітет погодив річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП "Білгород-Дністровськтеплоенерго" на 2020 рік. Прийняте рішення встановити Форми розрахунків тарифів на комунальні послуги, що додаються до заяв суб’єктів господарювання, які подаються на встановлення до виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради. У тому числі: єдина форма заяви на встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання та інші комунальні послуги; форми для встановлення тарифів у сфері поводження з побутовими відходами; форми для встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

На засіданні погоджені Положення про департамент економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради; Положення про департамент документально-організаційного забезпечення, інформаційної діяльності та архівної справи Білгород-Дністровської міської ради; Положення про департамент житлово-комунального господарства та капітального будівництва Білгород-Дністровської міської ради; Положення про департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Білгород-Дністровської міської ради.

Виконавчий комітет погодив отримання в оперативне управління приміщень на території селища Сергіївка, розглянув питання надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми "Соціальний захист" на 2018-2020, а також питання дотримання прав дітей.

Прийняте рішення “Про тимчасове встановлення тарифів на орендну плату за надання торгових місць (площ) комунального підприємства «Асорті»”. Зокрема, тимчасово встановлені тарифи на орендну плату за надання торгових місць (площ) КП «Асорті» для підприємців, які здійснюють продаж непродовольчої групи товарів на період дії обмежень щодо здійснення підприємницької діяльності на період з 18.03.2020 року по 11.05.2020 року (47 розрахункових днів, в т. ч. березень – 12 днів, квітень - 26 днів, травень – 9 днів), а саме:

1.1. кіоски промтоварів (окрім тих, кому було дозволено здійснювати підприємницьку діяльність) - 1,74 грн/день за 1 м²;

1.2. кіоски промтоварів (1-й сектор) - 1,65 грн/день за 1 м².

Відповідальність за організацію даного виконання рішення покладена на начальника управління економічного розвитку Череващенко В.М. та директора КП «Асорті» Кесарчука В.В.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23