Міський голова Алла Гінак провела робочу зустріч з колективом Білгород-Дністровського дитячого будинку

05-04-2019 12:41 136
категорія: Новини міста


4 квітня 2019 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела робочу зустріч з керівництвом та співробітниками комунального закладу «Білгород-Дністровський дитячий будинок».

В ході зустрічі міський голова ознайомила присутніх з результатами роботи міської влади в 2018 році в таких сферах, як благоустрій території міста, житлово-комунальне господарство, будівництво та багатьох інших. Окремо, під час наради Алла Гінак зупинилася на питаннях перерозподілу бюджету в умовах децентралізації. Так, завдяки підтримки голови обласної державної адміністрації Максима Степанова та збільшення обсягу інфраструктурних субвенцій, значний обсяг коштів, в тому числі і за рахунок співфінансування з місцевого бюджету, вдалося направити на покращення стану міських доріг, реконструкцію мереж вуличного освітлення, а також за рахунок міського бюджету, вдалося закупити спецтехніку для комунальних підприємств міста, зазначила міський голова.

Значну роботу проведено в гуманітарній сфері міста, зокрема, завдяки впровадженню медичної реформи надання медичної допомоги населенню розподілено на первинну та вторинну ланку, і в нашому місті в минулому році було створено комунальне некомерційне підприємство «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради, для потреб якого і зручності містян відремонтовано приміщення в центрі міста.

Велика увага міської влади приділяється також й сфері освіти. Тривають роботи з капітального ремонту фасадів, внутрішніх приміщень та санвузлів, заміни вікон, ремонту дахів та систем опалення, модернізації спортивної бази загальноосвітніх навчальних закладів. Більшість зазначених робіт вдалося провести завдяки фінансовій децентралізації та співфінансуванню з обласного та місцевого бюджетів, підкреслила Алла Гінак.

Присутні на заході мали змогу поспілкуватися з міським головою з питань щодо роботи тієї чи іншої галузі міста Білгорода-Дністровського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44