Молодь міста запрошується до участі у щорічному фестивалі-конкурсі


07.09.2020 16:51 539

12 жовтня 2020 року в Білгород-Дністровському Центрі культури та дозвілля планується проведення мистецького патріотичного фестивалю «Голос молоді» в рамках відзначення в місті Дня захисника України.

Фестиваль проводиться з метою Сприяння розвитку дитячої та молодіжної творчості та активізації потенціалу підростаючого покоління, формування національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, виховання любові до України та малої Батьківщини, поваги до подвигу захисників України. Завдання фестивалю – виявлення юних талантів та їх залучення до активної участі у мистецькому житті міста.

Організатори – відділ культури та управління освіти, сім’ї та молоді Білгород-Дністровської міської ради. Розпорядженням міського голови від 04.09.2020 р. № 133 затверджено положення про Фестиваль, відповідно до якого цьогорічний «Голос молоді» проводиться в номінаціях: авторський вірш, українська патріотична пісня, художня творчість за темами «Моя країна – Україна!» та «Український патріотичний плакат».

До участі у фестивалі запрошуються вокальні ансамблі (від 2 до 10 осіб) та окремі учасники – виконавці, поети-аматори, активна молодь. До участі не допускаються переможці Фестивалю попередніх років (І місце та «гран-при»).

Всі бажаючи мають до 01.10.2020 р. подати на електронну адресу mega-kultura-misto@ukr.net заявку, в якій зазначається:

повне ім’я учасника/повна назва колективу, вікова категорія, номінація, назва пісні та її авторів – для вокалістів;

місце навчання/ роботи;

контактна інформація (номер телефону, керівник);

скан-копія паспорту/свідоцтва про народження.

За підсумками Фестивалю будуть визначені лауреати та дипломанти, які нагороджуються дипломами та цінними подарунками в день проведення конкурсної програми Фестивалю – 12 жовтня 2020 року.

Вимоги конкурсу та критерії оцінювання:

1. Номінація «Авторський вірш».

Претенденти-автори подають текст власного поетичного твору в електронному варіанті разом із заявкою на участь у Фестивалі. Вірш обов’язково повинен мати назву, має бути написаний державною мовою з урахуванням вимог сучасного українського правопису. Не забороняється творче оформлення робіт.

Конкурсні роботи у номінації «Авторський вірш» оцінюються журі за такими критеріями: повнота розкриття теми, композиційна цілісність, грамотність викладу та оригінальність образно-художнього мислення.

В день проведення конкурсної програми Фестивалю декламуються (не обов’язково автором) поетичні твори, які – за висновками журі, посіли призові місця.

2. Номінація «Українська патріотична пісня».

Учасники виконують 1 пісню державною мовою під фонограму «мінус», або власний музичний супровід. Фонограма «мінус» додається на електронному носії (флеш-накопичувач) разом з поданням заявки.

Виступи оцінюються журі за критеріями: творча індивідуальність, майстерність та емоційність виконання, відповідність твору тематиці фестивалю та віковій категорії вокаліста, сценічна культура.

Під час виступу не допускається використання відео інсталяцій та хореографічних постановок.

Призові місця (І, ІІ та ІІІ) за підсумками оцінок журі визначаються окремо для вокалістів у двох вікових категоріях: 10-14 і 15-25 років, а також ансамблів (вікова категорія учасників колективу від 10 до 25 років). Учасник, що набрав найбільшу кількість балів, стає володарем «гран-при» Фестивалю.

3. Номінація «Художня творчість».

Претенденти-автори у віковій категорії 10-14 років представляють художні роботи (малюнки) за темою «Моя країна – Україна!». Малюнки форматом А2 або А3 подаються до Центру культури та дозвілля до 01 жовтня разом із заявкою.

Автори у віковій категорії 15-25 років представляють художні роботи (плакати) за темою «Український патріотичний плакат», що відображають: формування української національної свідомості та ідентичності; підтримка бойового духу українських вояків; популяризація європейських демократичних цінностей та підтримка євроінтеграційних процесів в Україні; популяризація державної та національної символіки України.

Малюнок повинен мати підпис, розташований під роботою, за формою: назва роботи, прізвище, ім’я та вік автора.

Журі оцінюють подані роботи за критеріями: творчій підхід (забороняється копіювання, запозичення тощо), образне вирішення, композиція та основна ідея, рівень володіння технікою виконання, а також додатково для плакату – актуальність, заклик до дії.

Організатори залишають за собою право залишити художні роботи у фондах КУ «ЦКтаД» для експонування на міських виставках.

Контактні телефони оргкомітету Фестивалю:

096-639-91-34 (Юлія Яковлєва, художній керівник КУ «ЦКтаД»)

067-350-13-95 (Яна Замрій, режисер КУ «ЦКтаД»).




Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік