Міжнародний день безпечного інтернету в Білгороді-Дністровському

13-02-2018 12:25 148
категорія: Новини освіти


В даний час важко уявити наше життя без мобільного телефону, комп'ютера і звичайно мережі Internet, а разом з цим і соціальних мереж. У кожного свої причини для реєстрації в соціальних мережах: одні намагаються знайти старих знайомих і друзів, інші мріють відновити колишні стосунки, а для когось це просто зручний спосіб підтримувати зв’язок і заводити нові знайомства. Не можна в повній мірі оцінити мережеві ресурси як позитивні чи негативні. З одного боку – це дуже спрощує життя сучасної людини, але далеко не кожен розуміє ту ступінь небезпеки, яку несе в собі онлайн-спілкування. І як людині не заплутатися і не потрапити в залежність від такого розмаїття? Яке місце в нашому житті займають соціальні мережі? Як вони впливають на нас, допомагають або ж тільки забирають час?

Відповіді на ці питання шукали члени Білгород-Дністровської міської Ради лідерів учнівського самоврядування «Тірас» на тренінгу «Кібербуллінг – віртуальна небезпека», який підготувала та провела президент ЗОШ №11 Ольга Уткіна напередодні Міжнародного дня безпечного інтернету. На думку президентів, їхніх заступників, основні причини віртуальної безпеки є доступність будь-яких матеріалів та відсутність нормативних положень щодо їх безпеки.

В 2018 році Міжнародний день безпечного інтернету оголошено 13 лютого. Тож з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету президенти, їх заступники та волонтери учнівського самоврядування провели інтернет-квест #Хвиля_безпечного_інтернету .
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44