Міжнародний день миру в бібліотеках Білгорода-Дністровського


22.09.2023 10:48 214

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Після 24 лютого 2022 року для нашої держави це свято набуло особливого змісту. Тепер ми знаємо точно, що найбільше у світі щастя – це Мир: у сім’ях, у серцях, у нашій рідній Україні! Сьогодні велике бажання усіх українців жити спокійно, працювати, навчатися, коли не лунає «повітряна тривога», а земля не здригається від страшних вибухів.

Бібліотекарі разом з користувачами щиро прагнуть мира, тому відзначили цей день низкою заходів-закликів «Миру в Україні – бути!». Зокрема, в бібліотеці по вулиці Перемоги дітлахи малювали на асфальті на тему: «Ми за Волю, ми за Мир!».

В бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького експонується книжкова виставка «Хай буде мир віднині і навіки!». У відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки продовж дня проходили: вікторина «Мир очами дітей», майстер-клас «Голуб миру», акція «Голубко біла, ти лети у світ, хай буде мир у нашій Україні!». А також в Інтернет-центрах бібліотек КУ «ПББД» транслювалися патріотичні відеоролики, присвячені Дню миру.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік