Міжнародний день людей похилого віку відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

02-10-2019 11:54 199
категорія: Новини культури


Другий місяць осені починається з особливої дати.  1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Адже більшості самотніх літніх людей потрібні увага і допомога в повсякденному житті.

В бібліотеках міста постійно проводяться різноманітні заходи для користувачів поважного віку. Бібліотека згуртовує, допомагає перебороти почуття самотності, невпевненості в собі, своїх силах та повернути віру в себе. Так, вже багато років в Центральній міські бібліотеці ім. М. Горького, бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, бібліотеці ім. О. Пушкіна та бібліотеці ім. Лесі Українки працює «Університет третього віку». Саме тут пенсіонери мають можливість безкоштовно навчитися користуватися комп’ютером та мережею Інтернет.

Довге життя – ознака доброго здоров’я. В приміщенні медіа-центру бібліотеки ім. О. Пушкіна до Дня людей похилого віку проведено годину бібліотерапії «Секрети здоров’я і довголіття». В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького пройшов огляд літератури та періодичних видань «Літературні пігулки від самотності», а в бібліотеці ім. Лесі Українки створена віртуальна експозиція «Роки людині до лиця».

Працівники бібліотечної системи міста вітають всіх з Міжнародним днем людей похилого віку! Бажаємо міцного здоров’я, щасливої долі, довголіття, віри в краще майбутнє!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44