«Літній кубок» дитячої шахової академії «Умная пешка» та турнір з шашок та шахів «Пам'ять» в Білгород-Дністровському шахово-шашковому клубі


14.06.2021 11:43 75

12-13 червня в шахово-шашковому клубі пройшов традиційний «Літній кубок» дитячої шахової академії «Умная пешка» під керівництвом Олексія Панфілова. Хлопці та дівчата показали всі свої теоретичні та практичні навички, партії проходили дуже гостро та комбінаційно. За результатами 9 турів протягом двох днів переможцями стали:

«Шахові таланти до 10 років»

1 місце – Присяжнюк Володимир (5,5/9),

2 – Антонов Илля (4,5/9),

3 – Варлаков Максим (4/9);

«Дівчата»

1 місце – КубищенкоАнастасія (5/9),

2 – Владислава Баканча (4/9),

3 – Бодарева Анастасия (4/9);

«Юніори»

1 місце – Хлевной Микита (8,5/9),

2 – Прусов Роман (7,5/9),

3 – Лупаленко Олег (6,5/9).

Також, цими днями проходив традиційний турнір з шашок «Пам'ять». В ньому взяли участь найсильніші шашисти нашого міста. Партії проходили в два круги з контролем часу 8+3. Кожен учасник змагання пережив гіркоту поразки. Окремо хочеться відмітити перемогу в першій партії самого юного спортсмена турніру 15-річного Антонова Давида над ветераном клубу, багаторазовим чемпіоном міста Палієм Борисом, який цього літа святкує своє 80-річяя. За підсумками змагання переможцем та призерами стали:

1 місце – Марченко Олексій, 13 очок

2 – Криворот Юрій, 12 очок

3 – Смоліна Ольга, 9 очок.

В турнірі з шахів «Пам'ять» взяли участь як завжди найсильніші шахісті міста. Партії проходили в два круги з контролем часу 15+5. Дуже стабільну гру без жодного програшу продемонстрував діючий чемпіон міста Дмитро Вздвіжков, який за два тури до закінчення турніру забезпечив собі 1 місце. Дуже запекла боротьба розгорнулася за 2 та 3 місця між віце-чемпіоном міста Володимиром Шабанова та Григорієм Фаутовим. За підсумками змагання переможцем та призерами стали:

1 місце – Вздвіжков Дмитро, 9,5 очок

2 – Шабанов Володимир, 7 очок

3 – Фаутов Григорій, 6 очок.

Знову треба відмітити Антонова Давида, який зробив єдину нічию з переможцем турніру Дмитро Вздвіжковим. Давид став єдиним учасником одночасно обох турнірів «Пам'ять» за всю історію клубу.

Переможці турнірів були нагороджені грошовими призами від КУ ЦФЗН «Спорт для всіх».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік