Літнє асорті для дітей в бібліотеках Білгорода-Дністровського


31.07.2020 14:22 366

Літо для бібліотек – це пора творчості, фантазії, активізації усіх  форм індивідуальної та масової роботи з користувачами. Цьогорічні літні бібліотечні заходи   проходять під гаслом «Літо, книга, позитив!» Для наших шановних читачів в бібліотеках діють коментовані книжкові виставки:  «Вабить, кличе в мандри літо і радіють йому діти», «Подорожуємо разом із героями улюблених книг», «З книжкою наодинці», «Веселка книжкового літа». 

Літній відпочинок дітей - це не бездумне гаяння часу та байдикування. Ці сонячні дні корисно провести на морі, у парку, можна зайнятися спортом та рухливими іграми, а ще важливо не забувати про читання за шкільною програмою. В культурно – освітньому медіа - центрі бібліотеки ім. О. Пушкіна щотижня працює «Відеохрестоматія», де усі бажаючі можуть переглянути екранізовані твори українських письменників, а для наймолодших читачів працює мультсалон. Також в бібліотеці активно діє гурток «Умілі рученята» де проходять креативні години «Цікаві речі руками нашої малечі».

В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва проводяться уроки безпеки «Мій друг – безпечний рух», рольові грі «Як я маю діяти на дорозі» та голосні читання «Абетки маленьких пішоходів». Книги - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Для «хворих» книжок запрацювала «Бібліолікарня». Кожен, хто має бажання, може стати «лікарем» для книг. Під час практичних занять дітей навчають основним правилам ремонту книжок за допомогою клею, ножиць, паперу. А ще проходить цикл заходів «Між нам дівчатами».

Літнє читання – чудовий час для розширення кругозору дітей та їх творчої уяви. В бібліотеці ім. Лесі Українки низка культурно-освітніх заходів «Світ навколо тебе» сповнена голосними читаннями, літературними вікторинами, іграми - мандрівками. В бібліотеці ім. М. Кропивницького активно працює «Бібліотечний дворик». Для дітей мікрорайону «Переможне» відбуваються лялькові вистави, працює «Хатинка таємного читання» та діє мульткінозал «Літній драйв».

   
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік