Лікар з Білгорода-Дністровського - переможець в номінації «За внесок у сферу охорони здоров’я» Премії Одеської обласної ради

28-11-2018 09:44 504
категорія: Новини міста


27 листопада 2018 року відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя у 2018 році.

З метою створення сприятливих умов для творчого та інтелектуального розвитку молоді, відзначення особистих досягнень у галузях науки, освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтва, місцевого самоврядування , а також за мужність, участь у громадському русі, активну журналістську позицію з 2008 року обласною радою щорічно присуджується Премія Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя.

Цього року було розглянуто 118 заявок на участь у конкурсі. Конкурсною комісією було відібрано 31 лауреата у 9-ти номінаціях, зокрема: «Золота надія Одещини», «За творчі досягнення», «За наукові досягнення», «За спортивні досягнення», «За педагогічні досягнення», «За особисту мужність», «За внесок у розвиток громадського руху», «За внесок у сферу охорони здоров’я», «За внесок у розвиток місцевого самоврядування».

Серед переможців у номінації «За внесок у сферу охорони здоров’я» - лікар-акушер-гінеколог акушерсько-гінекологічного відділення Комунального закладу «Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня» Вікторія Чіканчі.

Нагадаємо, що до участі у змаганні на здобуття премії допускаються школярі, студенти, молоді фахівці Одещини віком від 14 до 35 років, які досягли особливих успіхів у професійній, науковій, творчій, громадській діяльності та спорті. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах, у кожній з номінацій за трьома призовими місцями: І місце – 10000 грн.; ІІ місце – 7000 грн.; ІІІ місце – 5000 грн. (з урахуванням податків).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44