«Лідер читання» в Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва імені В. Катаєва

24-12-2019 15:45 192
категорія: Новини культури


Цього року – за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей, спеціалізованими бібліотеками України для дітей за сприянням Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей та Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY проведено Всеукраїнський конкурс «Лідер читання – 2019» В конкурсі брали участь діти з різних регіонів України, справжні  шанувальники книги та постійні користувачі бібліотек.

Учасником конкурсу стала й активна читачка Білгород-Дністровської бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва Верестун Олена, учениця 9 класу ЗОШ №4. Дівчина є активним учасником різноманітних масових бібліотечних заходів і конкурсів, постійно бере участь у бібліотечних акціях. Олена, за допомогою завідуючої бібліотекою для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва Людмили Лазебної, створила та надіслала власне портфоліо для участі в конкурсі «Лідер читання» до Одеської обласної бібліотеки для дітей.

Понад 10 років дівчинка активно відвідує бібліотеку. У 2011 році вона брала участь в обласному конкурсі «Бібліотека моєї мрії». В березні 2014 року знімалася в буктрейлері «Всем ребятам – бармалятам», а ще брала участь у конкурсі читців «Провісник долі: Тарас Шевченко». Під час «Тижня дитячої та юнацької книги» вона допомагає проводити для дітей казкові огляди «Літературний весняний фреш» тощо.

І ось, нещодавно, в Одеській обласній бібліотеці для дітей імені В. Катаєва пройшло нагородження переможців обласного конкурсу «Лідер читання». Верестун Олена отримала диплом «За активну участь», а від бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва – солодкий подарунок.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23