Кубок і чемпіонат України з кікбоксингу


17.11.2017 06:47 486

З 19 по 22 жовтня 2017 р в м. Харкові в приміщенні легкоатлетичного манежу КЗ «КДЮСШ» пройшли змагання на Кубок і чемпіонат України з кікбоксингу, де виступали найсильніші спортсмени. У змаганнях взяли участь збірні команди 16 областей України загальною чисельністю 396 спортсменів. Відбулося справжнє свято спорту, на якому було продемонстровано високу змагальну майстерність і незламний бійцівський дух завжди притаманний кращим українським спортсменам.

Від міста Білгород-Дністровського виступала збірна команда спортивного клубу «Чемпіон» з кікбоксингу в 5 розділах: «лайт-контакт», «К-1», «семи-боксинг», «фул-контакт», «орієнтал».

Тимошина Вероніка виступала за дорослих. Вероніка є срібною призеркою чемпіонату світу в м. Афіни (Греція) 2017 року. Вигравши у фіналі у чемпіонки світу в розділі «лайт-контакт» і «семи-боксинг» Вероніка стала 2-хкратною чемпіонкою кубку України, завоювавши 2 золоті медалі, також, в розділі лоу-кік вона завоювала срібну медаль.

Тимошин Марк виступав у віковій категорії «юніори» та став чемпіоном України в розділі семи-боксинг і завоював срібну та бронзову медалі.

Михайленко Андрій змагався у віковій категорії серед дорослих. У розділі «орієнтал» він програв у фіналі чемпіону світу з міста Харкова, тим самим, завоював срібну медаль. В розділах «лайт-контакт», «семи-боксинг», «фул-контакт» Андрій завоював 3 бронзові медалі.

У змаганнях серед школярів виступала чемпіонка світу 2017 року Крецул Романа, в розділах «лайт-контакт», «К-1», «семи-боксинг» завоювала 3 золоті медалі.

Всього завойовано командою СК «Чемпіон» 15 медалей (6 золотих, 4 срібних, 5 бронзових).

За результатами чемпіонату України буде сформована національна збірна команда України для участі в чемпіонаті світу, який пройде в Києві.

Тренер команди Степанов Анатолій Миколайович.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік