Колегія управління освіти Білгород-Дністровської міської ради в режимі онлайн


10.12.2020 15:35 97

9 грудня 2020 року під головуванням начальника управління освіти Білгород-Дністровської міської ради Людмили Муржа-Ромащук відбулося засідання колегії. На ньому розглянуто нагальні питання функціонування освітянської галузі за участі педагогічних працівників та керівників закладів освіти міста.

Враховуючи карантинні обмеження та вимоги нинішнього часу, колегію проведено в онлайн форматі.

На порядку денному засідання колегії розглянуто питання про стан національно-патріотичного виховання учнівської молоді в закладах загальної середньої та позашкільної освіти. Головний спеціаліст позашкільного відділу фізичної культури та спорту Олена Бойчук розповіла про заходи, до яких долучаються педагогічні колективи та учнівська молодь з метою виховання патріотично свідомої особистості, активного громадянина та патріота своєї країни.

З метою забезпечення дозвілля учнів та охоплення їх позашкільною освітою, функціонують відповідні заклади. Про роботу колективів позашкільних закладів детальніше доповіли заступник директора МЦДТ Наталя Цвікова та директор ДЮСШ Надія Логачова. Керівники закладів детальніше зупинились на досягненнях педагогічних колективів та їх вихованців.

Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ірина Горбан прозвітувала про роботу ІРЦ, зупинившись на статистичних даних щодо обстеження дітей дошкільного та шкільного віку та надання висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей. Розповіла про інформаційно-просвітницьку діяльність, яку впроваджують в своїй діяльності педагоги з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та психологічної підтримки їх батьків.

До обговорень вкрай важливих питань долучилась інженер з питань охорони праці Тетяна Шахрай, яка наголосила на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства з питань пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та охорони праці та дотримання карантинних вимог.

Заступник начальника управління освіти Олена Принц довела до відома присутніх зміст проєкту цільової програми «Розвиток освіти, фізичної культури та спорту Білгорода-Дністровського на 2021/2023 роки» та плану роботи управління освіти Білгород-Дністровської міської ради на 2021 рік.

Щодо кожного із питань порядку денного колегією прийняті конкретні рішення.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік