«Книжковий континент» в Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва

02-11-2018 08:42 123
категорія: Новини культури


В Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва пройшов День бібліографії «Книжковий континент» під гаслом «Читати – це модно! Читати – це мудро! Читайте вільно! Читайте всюди!».

Сучасний світ поставив усіх перед вибором: книга чи комп’ютер? В час сучасних технологій без використання електронних засобів неможливо працювати і вчитись. Однак люди все одно йдуть до книжкових крамниць та бібліотек і друковане слово продовжує жити. Залишається зробити вибір, що почитати. Крокуючи в ногу з часом, спеціалісти бібліотеки провели моніторинг тем, які обговорює на чатах сучасна молодь, після чого підготували рекомендаційний список «Сучасна світова література 14+», до якого увійшли найцікавіші книги, що варто прочитати. А ще, в рамках дня бібліографії, проведено фан-паті «Я божеволію від…». Бібліотекар розповідала дітям цікаві факти про творчість та біографію популярних письменників: Рубена Гальєго, Джона Руела Толкіна, Джоан Роулінг, Пауло Коельо, Ю Несбе, Орхана Памук та ін. Також для учнів демонструвався мультимедійний бібліотечний урок «Книга від А до Я» (можна познайомитись за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=OWK7f928PXo) та віртуальний вояж «Подорож дитячими бібліотеками світу».

А ще бібліотека запрошує познайомитися бібліографічною мозаїкою «PRO-читай-ка!», яка експонується в бібліотеці та допоможе читачам зорієнтуватися у жанрах і напрямах художньої літератури. Свій орієнтир для читання на ній знайдуть шанувальники фентезі, детективів, історичних романів, незалежно від статі та віку.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44