Книги під ялинку: всеукраїнська організація «Не будь байдужим!» зробила подарунок бібліотекам Білгорода-Дністровського


05.01.2021 16:09 163

Дарування книг бібліотекам - це давня традиція доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. А ще, це рух душі, добра і безкорисна воля дарувальника! Те, що надихає бібліотекарів та користувачів, зокрема, впродовж 2020 року…

Кожен з нас знає, як це приємно – отримувати подарунки. Вдвічі приємніше, коли подарунок отримує майже все місто. Традиційно, минулого року була оголошена акція «Подаруй бібліотеці книгу!». Приємно, що до акції долучилися не тільки мешканці міста, але й небайдужі шанувальники культури та читання з різних міст України, які надсилали нову сучасну українську літературу поштою.

Особливо чудовим подарунком до новорічних свят стали три величезні посилки книг, надіслані до Центральної міської бібліотеки від Всеукраїнської громадської організації «Не будь байдужим!».

Збір україномовних книг для бібліотек Білгорода-Дністровського особисто організувала виконавча директорка ВГО «Не будь байдужим!» Оксана Левкова, яка вже багато років у креативний спосіб поширює українське слово та українську культуру саме там, де їх зараз найбільше бракує і де є найбільша спрага за рідним.

Бібліотеки отримали нову художню та галузеву літературу для різних категорій читачів. І, дякуючи увазі Оксани Левкової, бібліотеки будуть отримувати нові надходження і у 2021 році!

А ще нові чудові книжки отримала бібліотека ім. Лесі Українки. Жива сучасна бібліотека – Благодійний фонд «Бібліотечна країна» (координатор Люсьєна Шум), та Благодійний фонд «Синій птах» надіслали аудіо диски с записами української та світової класики, книги для садівників, шанувальників історії, журнали «Насіння. Золотий фонд урожаю», «Надзвичайна ситуація», «Агроексперт», інформаційні плакати та… торбинки з насінням!

Щиро дякуємо усім дарувальникам за дорогоцінні літературні перлини!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік