Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 29.01 по 02.02.2018 року

05-02-2018 08:56 95


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 29.01 по 02.02.2018 року перераховані кошти на загальну суму 92 470,00 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 92 470,00 грн.

Виплата соціальної стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів - 92 470,00 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 02.02.2018 р. становить 9 752 287,77 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 9 678 097,01 грн.

Компенсація Одеської дистанції сигналізації та зв'язку за абонплату пільговому контингенту - 303,81 грн.

Компенсація за квитки в залізничному транспорті особам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС - 947,35 грн.

Компенсація громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС -

62 619,60 грн.

Державна соціальна допомога при народженні дитини - 10 320,00 грн.

31 січня поточного року у приміщенні КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” управлінням соціальної політики організовано роботу “мобільного соціального офісу” з питань надання підопічним територіального центру соціальної допомоги за принципом “єдиного вікна”. У ході роботи “мобільного соціального офісу” головний спеціаліст відділу обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту Стецько А.М. поінформувала присутніх щодо порядку отримання ветеранами війни, праці та особами з інвалідністю безкоштовного санаторно-курортного лікування та грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки.

В той же час, спеціалістом повідомлено присутнім учасникам заходу, що в поточному році, в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, з місцевого бюджету передбачено 120,0 тис. грн. на забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів праці та осіб з інвалідністю.

За рахунок коштів державного бюджету особи з інвалідністю користуються правом на отримання санаторно-курортного лікування. Однак, рівень забезпечення путівками зазначеної категорії — 10% загальної потреби перебуваючих на обліку громадян. Саме тому, в поточному році, за рахунок місцевого бюджету планується збільшити відсоток охоплених осіб з інвалідністю, які будуть забезпечені санаторно-курортним лікуванням, а також надати можливість оздоровитися ветеранам праці, оскільки оздоровлення категорії ветерани праці взагалі не фінансується.

Директор КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Пащенко З.А. акцентувала увагу підопічних на розширені спектру соціальних послуг у 2018 році.

01 лютого 2018 року головний спеціаліст відділу обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту Стецько А.М. взяла участь у прямому ефірі міського телебачення “ТВ-Бесарабія” з питань порядку отримання ветеранами війни, праці та особами з інвалідністю безкоштовного санаторно-курортного лікування за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, та порядку отримання грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування.

З метою вдосконалення та посилення рівня соціального захисту населення міста; підвищення кількості та якості соціальних послуг, спрямованих на підвищення життєвого рівня ветеранів війни та праці, малозабезпечених громадян, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, забезпечення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції; сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах шляхом вирішення питань їх соціально-побутового обслуговування, надання адресної цільової допомоги, послуг та виконання окремих робіт за рахунок коштів бюджету міста, в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, 02 лютого 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мунтьян Т.О. відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту населення. У ході засідання прийнято рішення:

- 1 заявнику надати одноразову допомогу на поховання померлих родичів;

- 1 заявнику надати дозвіл на користування пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;

- 5 законним представникам дітей військовослужбовців надати щомісячну грошову допомогу;

- 2 учасникам АТО надати одноразову грошову допомогу;

- 5 заявникам призначити субсидію у винятковому випадку;

- 25 % пільги на комунальні послуги — 2 учасникам АТО

- 10 заявникам надати адресну матеріальну допомогу на лікування ( стомовані )

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, з метою своєчасного призначення (відновлення) ВПО усіх видів допомог управлінням соціальної політики  02 лютого 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мунтьян Т.О. проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, у ході якого 15 особам подовжено соціальні виплати.

02 лютого 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мунтьян Т.О. проведено засідання міської спостережної комісії, у ході якої розглянуті питання :

- щодо соціального патронажу 1 громадянина, звільненого з місць позбавлення волі у грудні 2017

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 15 звернень громадян, 9 звернень, що надійшли на урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 53 звернень громадян.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги на поховання

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання матеріальної допомоги стомованим хворим

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- запит особової справи отримання допомог

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільг

- питання нарахування/припинення виплат допомог

- питання несвоєчасної виплати державних допомог

Всі документи виконуються своєчасно.

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 87 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 77 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій та з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 7 заяв для призначення житлових субсидій, призначено субсидії по 7 особовим справам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44