ХІV Всеукраїнська благодійна акція фонду «Серце до серця» в Білгороді-Дністровському

15-04-2019 12:12 68
категорія: Новини освіти


З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні відбувається збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом "Дитяче серденько, живи!". Школярі міста Білгорода-Дністровського теж приєдналися до ХІV Всеукраїнської акції фонду «Серце до серця».

Щороку в Білгороді-Дністровському організаторами вказаної акції є міська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» Центру дитячої творчості та управління освіти, сім'ї, молоді та спорту міської ради. Президенти шкіл, їхні заступники, міністри милосердя та хелп-групи об’єднались задля проведення акції «Серце до серця». В кожному навчальному закладі створені волонтерські групи. Вони проводять велику роз’яснювальну роботу та закликають долучатися до доброї справи, зробивши посильний внесок у скриньки. Кожному благодійнику на знак подяки дарують наліпку в формі серця, як винагороду за небайдужість. За всю свою історію благодійна акція «Серце до серця» в Білгороді-Дністровському стала своєрідним об’єднавчим форумом, що згуртовує навколо спільної мети - допомоги хворій малечі.

Всі шкільні волонтери відчувають велику відповідальність та щиро бажають кращого майбутнього як для себе, так і для дітей всієї країни.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44