«Граючись - навчаємо, граючись – виховуємо, граючись - оздоровлюємось»

22-05-2019 11:56 195
категорія: Новини освіти


21 травня 2019 року на базі міського методичного кабінету управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради відбулося засідання клубу «Здоров’ячок» для інструкторів фізичної культури закладів дошкільної освіти міста на тему: «Педагогічні намистинки».

У ході роботи Людмила Ситник, керівник клубу «Здоров’ячок», інструктор з фізичної культури комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Дзвіночок»» презентувала власні напрацювання різноманітних ігор з дітьми дошкільного віку, а саме: «Чарівна веселка для вишиванки», «Незвичайні яєчка», «Чарівна кулька», «Хто швидше», «Спритна кулька», «Чарівний LEGO», «Веселі бджілки». Після представлених новинок всі учасники заходу підключились до ігор, спробували винаходи на собі, залюбки погрались та визначили різну мотиваційну направленість, мету.

Цікаве обладнання продемонстрували інструктор з фізичної культури ДНЗ №6 «Калинка» Наталя Сивоконь: «Перегони до тварин»; «Веселі кавунчики»; «Перенеси – не впусти», а також колега з ДНЗ № 7 «Гномик» інструктор з фізичної культури Наталія Ніколайчук - багатофункціональний винахід «Чарівні носилки».

За «круглим столом» обговорено важливі питання та плани на наступний навчальний рік. Захід пройшов у теплій та дружній обстановці. Дякуємо всім за зворотній зв'язок та співпрацю.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23