Фото-хроніка бібліотечних заходів до 75-ої річниці Перемоги


06.05.2020 12:23 194

З цвітінням садів, буянням квітів і дерев до нас приходить Перемога… День Перемоги над нацизмом назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. А подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні не підвладний часу, як і наша щира і безмежні вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

Традиційно в бібліотеках Білгорода-Дністровського проходили заходи, спрямовані на те, щоб силою слова, безмежною силою інформації доносити до умів та сердець відвідувачів книгозбірень, учнівської та студентської молоді величний подвиг наших співвітчизників у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Перегортаючи сторінки пам’яті, спеціалістами Білгород-Дністровської централізованої бібліотечної системи до 75-ої річниці Перемоги створено фото-хроніку пам’ятних заходів в бібліотеках міста «Уклін живим – загиблим слава!», яку можна переглянути на сторінці ЦМБ за посиланням: https://www.facebook.com/akkermanlib.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік