Діти-сироти Білгорода-Дністровського отримають грошову компенсацію за придбання житла

06-11-2019 14:15 240
категорія: Новини міста


В Білгород-Дністровській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання,наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію, на якому розглядалося питання щодо виплати грошової компенсації на придбання житла, у зв’язку з надходженням заяв від двох осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розгляду заяв та наданого до них пакету документів комісією прийнято рішення задовольнити заяви на отримання грошової компенсації на придбання житла шляхом перерахунку коштів на спеціальний рахунок дитини відкритого в уповноваженому банку.

З дітьми проведено бесіду, попереджено про умови, порядок та обмеження щодо продажу та будь-якого відчуження протягом 10 років.

Грошова компенсація буде надана кожному заявнику в розмірі по 351 912,00 грн. та може бути використана на придбання житлового приміщення в прийнятих в експлуатацію житлових будинках у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці в межах області протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23