Досягнуто попередню домовленість між містами Білгород-Дністровський та Копер (Республіка Словенія) щодо співпраці в сфері благоустрою


14.09.2021 17:17 50

Сьогодні відбувся другий день форуму в рамках Програми U-LEAD з Європою «Мости довіри. Налагодження сталого партнерства між громадами України і Словенії», в якому бере участь Білгород-Днідстровський міський голова Віталій Граждан.

В ході другого дня форуму, міський голова Віталій Граждан та голова мініціпалітету міста Копер Алеш Бржан, обговорили план спільних дій в майбутньому, в тому числі й стратегію взаємодії міської громади Білгорода-Дністровського з муніципалітетом міста Копер.

В результаті переговорів, сторони попередньо домовились про співпрацю з муніципалітетом міста Копер з метою участі в грантовому конкурсі з озеленення міста, а також спільному навчанні фахівців з благоустрою.

Також, в ході форуму досягнуто домовленість про підписання договору про наміри побудови побратимських відносин між громадою міста Білгорода-Дністровського та муніципалітетом міста Копер (Республіка Словенія).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік