До відома учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції та ООС!

16-09-2019 12:14 149
категорія: Соцзахист


З 1 жовтня 2019 року на базі ДЗ “Госпіталь ветеранів “Лісова Поляна” МОЗ України” починає роботу Центр психічного здоров’я і реабілітації ветеранів війни зі спеціалізацією на лікуванні розладів, пов’язаних з бойовим стресом, наслідків черепно-мозкових травм (постконтузійний синдром).

Метою, завданням та предметом діяльності закладу є задоволення потреб ветеранів та членів їх родин, осіб, які перебували у полоні, пережили насильницькі дії на території проведення АТО, а також осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Медико-психологічне лікування та реабілітацію мають проходити особи з попереднім та/або встановленим медичним діагнозом ПТРС, розлади адаптації, інші невротичні в соматоформні розлади, особи, що зазнали підтвердженого легкого травматичного ушкодження мозку та мають ознаки постконтузійного синдрому та особи, які перенесли ЗЧМТ, акубаротравми під час бойових дій.

Для госпіталізації необхідні наступні документи:

- виписка з амбулаторної карти (форма 027/0) видана сімейним лікарем або терапевтом не пізніше 1 місяця до госпіталізації;

- паспорт;

- посвідчення УБД, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім”ї загиблого;

- довідка про участь у бойових діях або посвідчення добровольця, довідка СБУ чи антитерористичного центру для осіб, що були в полоні.

За одержанням більш детальної інформації звертайтеся до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради (пров. Офіцерський, буд,8, каб. 9, тел. 3-54-57).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23