До відома жителів міста Білгорода-Дністровського, які отримують компенсаційні виплати та допомоги, згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»


04.01.2021 14:31 19

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради інформує про виплату в повному обсязі за 2020 рік грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян віднесених до категорії 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Згідно п. 14 ст.20 та п.6 ст.21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» особам віднесеним до 1 і 2 категорій, державою гарантована щомісячна компенсація вартості продуктів харчування.

Виплата щомісячної грошової компенсації вартості продуктів харчування постраждалим громадянам здійснюється за звітний місяць у наступному після надходження фінансування з державного бюджету (Мінпраці).

Нараховані компенсації на продукти харчування, за період з вересня по листопад місяць поточного року, виплачені після 28.12.2020 року, у зв’язку надходженням розподілу з державного бюджету за три місяці, 150 особам на загальну суму 136888,20 грн..

За отриманням більш детальної інформації звертайтесь до департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради за адресою:м. Білгород-Дністровський, пров. Офіцерський,8, кабінет 2, тел. 3-54-57.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік