До уваги суб’єктів господарювання, профільних бізнес-асоціацій, громадських організацій тощо

17-05-2019 06:29 145
категорія: Оголошення


В Україні впроваджена європейська модель контролю над якістю та безпечністю харчових продуктів – HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point), яка дозволяє аналізувати та контролювати небезпечні фактори хімічного, мікробіологічного та фізичного походження від сировини до обігу та споживання готової продукції. Система HACCP покладена в основу управління безпечності харчових продуктів найкращими світовими виробниками. Належна реалізація програм HACCP дозволяє не тільки знизити ризики, пов’язані із харчовими отруєннями споживачів, а й удосконалити технологічні процеси виробництва та покращити якість продукції.

З метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи HACCP в Україні, фахівці проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», Міністерства Аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів разом зі спеціалістами платформи масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» розробили безкоштовний навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавства, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Навчальний курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи HACCP, та доступною мовою пояснює такі непрості питання:

що таке нове харчове законодавство України;

що харчове законодавство дає бізнесу та споживачам;

хто такі оператори ринку;

що таке простежуваність у харчовому законодавстві;

що таке HACCP та як його правильно читати.

Курс спрямований насамперед на представників бізнес-середовища, але буде цікавим як фахівцям державного сектору в харчовій галузі, так і споживачам.

Навчання повністю безкоштовне, воно побудоване у вигляді відео лекцій. За результатами успішного проходження курсу учасники отримують відповідні сертифікати.

Також інформую, що зареєструватися на безкоштовний навчальний онлайн-курс можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/coursevl:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about .

Зацікавленим особам за додатковою інформацією також можна звертатися до відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Державної служби України з питань безпечності харчових продукті та захисту споживачів з телефоном: 044-279-47-61 та електронною адресою: press@consumer.gov.ua.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23