До уваги керівників підприємств всіх форм власності та роботодавців! Безпека праці на виробництві

29-10-2019 14:53 557
категорія: Фонд соцстраха


Виконання вимог Закону України «Про охорону праці» - є одним із найважливіших завдань роботодавців перед своїми працівниками.

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і повинні залишатися одними з найважливіших та актуальних на будь-якому підприємстві , незалежно від форми власності, його розмірів та кількості працівників.

Аналіз показує, що роботодавці, посадові особи та фахівці служби охорони праці не завжди достатньо уваги приділяють впровадженню профілактичних заходів із створення безпечних умов праці на робочих місцях та мають слабку особисту підготовку в питаннях створення безпечних умов праці. Для того що, щоб роботодавець дотримувався законодавства про охорону праці, він має мати певні знання. Практичну допомогу керівникам підприємств, спеціалістам служб охорони праці та інженерно-технічним працівникам зі збереження життя і здоров’я персоналу може надати щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві». У журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, де не має спеціаліста з охорони праці, поради, консультації, відповіді на запитання.

З метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань, рекомендуємо керівникам підприємств, установ та організацій (страхувальникам Білгород-Дністровського відділення УВД ФССУ в Одеській області) оформити підписку на журнал «Безпека праці на виробництві» на 2020 рік. Контактні телефони: (044) 584 38 97; (096) 447 52 10; E-mail: bezpekapraci@gmail.com

З повагою,

Начальник відділення О.М. Припіяло
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23