Дні святкові, ялинкові в бібліотеках міста Білгорода-Дністровського


21.12.2020 09:50 154

Цікаві розваги, яскраві та радісні події зустрічають відвідувачів бібліотек міста в ці святкові дні. Бібліотекарі традиційно залучають різні категорії користувачів до відзначення новорічних та різдвяних свят, навчають колядкам і щедрівкам.

Цикл зимових свят в бібліотеках традиційно розпочався заходами до Дня Святого Миколая. Це свято - одне з найулюбленіших дітьми. За легендою, святий Миколай спускається з небес на землю, щоб нагородити дітей подарунками за їх добрі справи.

В усіх бібліотеках створені літературні виставки-привітання з книг і журналів святкової тематики. Бібліотекарі бібліотеки ім. О. Пушкіна для школярів школи №3 організували святкову годину «Святий Миколай – чародій, святитель, діточок покровитель», під час якої розповіли про неймовірні випадки його чудодійної допомоги стражденним, знедоленим і хворим та переглянули мультфільм «Різдвяна казка». В бібліотеці ім. Лесі Українки запрацювала святкова бібліо-майстерня «Чарівний подарунок», а також проведено літературний сніданок «Лист до Миколая» для школярів ЗОШ №4, які писали листи з особистими побажаннями та взяли участь у вікторині «Збілів снігами гай, хто приходить – Миколай!». Завдяки творчій фантазії, в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відкрито фотозону «Новорічна казка», а перша фотомодель отримала подарунок від Св. Миколая.

В бібліотеках міста протягом грудня-січня буде проходити цикл заходів «Дні святкові, ялинкові». Запрошуємо відвідати бібліотеки та зануритися в атмосферу свята!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік