Для неповнолітніх суб’єктів пробації проведено семінар «Особливості працевлаштування молоді»

04-02-2019 07:31 100
категорія: Пробація


25 січня неповнолітні суб’єкти пробації Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області взяли участь у семінарі «Особливості працевлаштування молоді», що в рамках співпраці був проведений фахівцем Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості –Цихмистренко Оленою.

Основна мета зустрічі - ознайомлення учасників із державними гарантіями у сфері зайнятості, інформування молоді про стан сучасного ринку праці, комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості та формування позитивної мотивації до пошуку роботи в майбутньому.

Профконсультант  ознайомила неповнолітніх, що в цьому році вже стануть випускниками навчального закладу, із послугами, які надає служба зайнятості для молоді, актуальними вакансіями на сучасному ринку праці, акцентувала увагу на особливостях, а іноді й труднощах, працевлаштування на перше робоче місце. Також учасники семінару переглянули відео- презентацію Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. В ході зустрічі слухачі були активними, ставили ряд цікавих та актуальних питань: про можливість проходження практики, професії, що сьогодні є  актуальними на ринку праці, можливість поєднання навчання та підробітку. Все це сприяло поглибленню їх знань та в майбутньому підвищить коефіцієнт корисної дії ефективності пошуку роботи.

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23