День Святого Миколая в бібліотеках Білгорода-Дністровського

19-12-2018 16:08 119
категорія: Новини культури


Наступила чудова пора року - зима, яку люблять і дорослі, і діти. Свято Миколая - одне з найулюбленіших дітьми свят. В цей день, за легендою, святий Миколай спускається з небес на землю, щоб нагородити дітей подарунками за їх добрі справи. Для своїх читачів, учнів 2-Б класу ЗОШ №3, бібліотекарі молодшого відділу бібліотеки ім. О.С. Пушкіна провели літературне свято «Святий Миколай – чародій, святитель, діточок покровитель». Бібліотекарі розповіли про історію народження та життя святого Миколая – чудотворця, про випадки чудодійного зцілення, переглянули відеофільми «Легенди про святого Миколая», «Лист Миколаю» та мультфільм «Різдвяна казка». Потім діти прочитали вірші Р. Назаренко «Щедрий гість», «Іде Святий Миколай», Г. Шевчука «Лист Миколаю» та поділились своїм розумінням про те, як необхідно поводитись, щоб отримати бажаний подарунок. Наприкінці свята бібліотекарі прокоментували святкову книжкову палітру «Святий Миколаю – прийди до нас з Раю!» та пригостили дітей святковими ласощами.

В бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася народознавча година «Добро до добра котиться», а ще бібліотекарі провели цикл майстер-класів для дітей та дорослих по виготовленню: пташок, ялинок, чобітків, янголяток, а також символ наступного року – поросятко. Виготовляли та дарували один одному подарунки з великим натхненням та задоволенням!

В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва проходили голосні читання «Наш гість Святий Миколай», а в бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшов святковий калейдоскоп «Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна». День 19 грудня – особливе свято, воно для всіх людей свято милосердя, добра, прощення та любові. Хай здійсняться усі найкращі бажання!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44