День пам’яті захисників України в бібліотеках міста

28-08-2020 14:22 167
категорія: Новини культури


Указом Президента України від 23 серпня 2019 року «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» 29 серпня Україна проводить День вшанування пам’яті захисників України.

Білгород – Дністровська централізована бібліотечна система підготовила та провела ряд інформаційно – просвітницьких заходів під гаслом «Живі, поки пам’ятаємо», присвячених цьому дню.

Центральна міська бібліотека ім. М.Горького в читальному залі розгорнула панораму пам’яті «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих» Бібліотекарі розповіли про війну та квіти, які вплетені в символи незламності духу. 29 серпня 2014 року – день, коли внаслідок збройного конфлікту на Сході країни наша армія зазнала найбільших втрат, саме тоді на полях достигли соняшники. У серпні 2014 року тривали бої, а українські захисники вмирали на тих полях. Тому, Кабінет Міністрів України визначив суцвіття соняха символом Дня пам’яті захисників України.

А гуртківці бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В.Катаєва та бібліотеки ім. О.Пушкіна взяли активну участь в Всеукраїнській акції «Сонях» по виготовленню символу «Сонях пам’яті». Діти з задоволенням переглянули майстер – клас, який продемонстрували бібліотекарі та швидко підхопили ідею зі створення квітки соняшника. Також в бібліотеці ім. О.Пушкіна в медіа – центрі створені коментовані книжкові виставки «Герої не вмирають», «Живі поки пам’ятаємо» про тих, хто на передовій ціною власного життя береже наш мир.

В бібліотеці ім. М.Кропивницького оформлено куточок пам’яті «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих» присвячений загиблим героям.

Вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України є надзвичайно важливим днем для майбутнього нашої країни. Тож пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу, за щасливе майбутнє якої і досі гинуть наші співвітчизники!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23