Чергове засідання Білгород-Дністровської комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

26-11-2018 07:27 71
категорія: Соцзахист


23 листопада 2018 року під головуванням Діни Базіленко, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови, відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

На засіданні були присутні представники управління соціальної політики, Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості, Білгород-Дністровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Білгород-Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про розгляд комісією списків осіб за поданням управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради для винесення рішення щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

2. Про розгляд комісією списків осіб за поданням Білгород-Дністровського об'єднаного управління пенсійного фонду для призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

3. Про розгляд комісією списків на отримання інформації для здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Виплати у вигляді пенсійного забезпечення, щомісячна адресна допомога для покриття витрат на проживання, призначаються (відновлюються) комісією, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї та проходження фізичної ідентифікації внутрішньо переміщеної особи.

За результатами роботи комісією прийнято рішення про призначення (відновлення):

- щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання – 21 внутрішньо переміщеній особі,

- пенсійного забезпечення - 3 внутрішньо переміщеним особам;

- страхових виплат – 4 особам.

Виплата допомог здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44