Чемпіонати Білгорода-Дністровського з швидких шашок та шахів


11.10.2021 09:59 23

З 25 вересня по 9 жовтня згідно Календарного плану заходів на 2021 рік відбулися чемпіонати міста з швидких шашок та шахів.

В чемпіонаті з шашок взяли участь практично усі найсильніші шашкісти міста, крім Черкеса Афанасія. Турнір проходив в два кола з жеребкуванням початкових ходів та позицій, з контролем часу 8+3. З перших турів лідерство захопив Олексій Марченко, який не програв жодної партії та здобув більш ніж переконливу перемогу в турнірі! Доля другого місця вирішилась в особистій зустрічі між Юрієм Криворотом, чемпіоном з швидких шашок 2020 року, та Віталієм Чернецьким, де більш титулований Юрій Криворот святкував перемогу 4-0. Почесне 4 місце посів Іван Данильчук, який в особистій зустрічі переміг 3-1 Бориса Палія. За підсумками змагання місця розподілилися:

1 місце – Олексій Марченко, 25 очок (з 28 можливих),

2 місце – Юрій Криворот, 18 очок,

3 місце – Віталій Чернецький, 18 очок,

4 місце – Іван Данильчук, 14 очок,

5 місце – Борис Палій, 14 очок,

6 місце – Радіон Влаєв, 9 очок,

7 місце – Олександр Леусенко, 9 очок,

8 місце – Давид Антонов, 5 очок.

Після завершення турніру вже екс-чемпіон міста з швидких шашок Юрій Криворот запропонував Олексію Марченко зіграти матч з 20 партій, в шашки з жеребкуванням початкових ходів та позицій, але з більш скороченим часом 3+2. Олексій погодився та здолав Юрія з переконливим рахунком 11 – 5 при 4 нічиїх.

В чемпіонаті з швидких шахів взяли участь також усі бажаючі спортсмени. Турнір проходив в два кола с контролем часу 15+10. З перших турів лідерство захопив Володимир Шабанов – віце-чемпіон міста з класичних шахів, Григорій Фаутов та Олексій Панфілов вели боротьбу за друге місце. В другому колі Володимир Шабанов та Олексій Панфілов не програли жодної партії, та доля першого місця вирішилась, як виявилося, в першому колі. Не програвши жодної партії в турнірі, чемпіоном міста з швидких шахів став Шабанов Володимир (в 2020 році він був другим) – ветеран клубу, один з самих активних учасників шахових змагань міста.

1 місце – Володимир Шабанов;

2 місце – Олексій Панфілов;

3 місце – Григорій Фаутов.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від КУ БД ЦФЗН «Спорт для всіх».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік