“Це теж зробила вона”: удвічі більше про жінок, які створили Україну!


07.08.2019 12:56 194

Найгучніший проект про видатних українок «Це зробила вона» вийшов у квітні 2018 року. Оскільки 50-ма іменами кількість видатних жінок (про яких йшла мова в першій книзі) не обмежується, уже в листопаді на країну чекав другий том цього безпрецедентного видання. Маючи амбітну мету відкрити українцям та українкам незаслужено обділені увагою імена українок, що досягли виняткового успіху в своїх галузях і часто впливали на хід світової історії, видавництво «Видавництво» повторило успішну формулу і випустило книжку «Це теж зробила вона».

Як і над першим томом, над другим працювали ще 100 помітних авторів(-ок) та ілюстраторів(-ок), таким чином, над двотомником працювали уже більше 210 осіб: Ірена Карпа, Дана Пінчевська, Світлана Тараторіна, Стаська Падалка, Євгеній Стасіневич, Іван Андрусяк, Олег Коцарев, Тетяна Малярчук, Ольга Протасова та багато інших. Передмову до другого тому книжки підготувала Уляна Супрун.

Перелік героїнь цього разу містить таких цікавих та важливих для історії України особистостей як Роксолана, Марко Вовчок, Софія Налепинська-Бойчук, Соня Делоне, Ізидора Косач, Марія Вязьмітіна, Валентина Саніна-Шлее, Ладя Могилянська, Марія Литвиненко-Вольгемут, Надія Пучківська, Наталія Чмутіна, Паша Ангеліна, Алла Горська, Квітка Цісик, Ада Роговцева, Емма Андієвська.

Презентація книги “Це теж зробила вона” в Білгороді-Дністровському відбудеться 8 серпня о 15:00 в Центральній бібліотеці ім. Горького. Запрошуються всі мешканці міста!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік