Брифінг в Білгород-Дністровській міській раді: “Безпека дітей - обов’язок дорослих”

26-06-2019 09:48 275
категорія: Новини міста


26 червня 2019 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради пройшов брифінг на тему “Безпека дітей - обов’язок дорослих”, в якому взяли участь начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міськради Юрій Майзліс, співробітник відділу ювенальної превенції Білгород-Дністровського МВ НП старший лейтенант поліції Оксана Квачук та провідний фахівець Білгород-Дністровського МРВ ГУ ДСНС в Одеській області Оксана Дідіченко. Вони звернули увагу на великій відповідальності, яку несуть батьки та інші дорослі, на вихованні та утриманні яких знаходяться неповнолітні, за життя та здоров’я дітей. За даними, які привів Ю. Майзліс, кожного дня внаслідок нещасних випадків гине чотири дитини. Причинами трагічної гибелі є необережне поводження з вогнем та боєприпасами, купання у водоймах, дорожньо-транспортних пригод, падіння з висоти, селфі на даху електропоїздів, а також кримінальні правопорушення. В літній період кількість нещасних випадків значно зростає. Діти тривалий час перебувають на вулиці без нагляду батьків, тому їх слід ознайомити з правилами безпеки.

“Ми наполегливо рекомендуємо мамам та татам стати для свої дітей авторитетними друзями, обізнаними, з ким і де гуляє підліток, в яких соцмережах та групах він зареєстрований, - підкреслила О. Квачук. - Необхідно проводити бесіди стосовно того, як поводити себе з незнайомими людьми, особливо які пропонують солодощі, кудись піти або сісти в автомобіль. У випадку, якщо дитину намагаються насильно увести, їй треба дзвонити батькам або забігти у найближчий магазин чи кафе”.

“Групою ризику є діти віком до шести років, коли навіть звичні предмети можуть спричинити нещасний випадок, - зазначила О. Дідіченко. - Це запальнички, сірники, електричні розетки, побутові прилади та інше. Батьки повинні подбати про комфортний та безпечний простір у квартирі, будинку, подвір’ї. На власному прикладі демонструвати правила поводження з ними та безпечної поведінки на пляжі, поблизу водойм, на проїжджій частині тощо. Пояснювати, як діяти під час пожежі, знаходити шляхи евакуації, куди дзвонити під час небезпеки”.

Учасники брифінгу навели багато прикладів нещасних випадків із неповнолітніми, які трапилися в останні роки на території Білгорода-Дністровського та району. Більш докладно з матеріалами заходу можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес”, “Наше місто” та “Правда Аккерману”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я”, телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44