Білгород-Дністровський територіальний центр започаткував «Соціальний туризм та краєзнавство»

04-03-2019 09:50 76
категорія: Соцзахист


КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» в рамках «Університету третього віку» відкрив новий факультет «Соціальний туризм та краєзнавство» за наступними напрямками: пізнавальний і паломницький туризм. Паломницький туризм передбачає відвідування місць, що мають особливе релігійне значення. Пізнавальний туризм орієнтований на відвідування історичних, культурних або географічних визначних пам’яток.

Першу екскурсію підопічні провели по парках міста. Багато цікавих деталей вони дізналися про історію створення скверів, стикнулися з минулим. Підопічні з ностальгічним зітханням згадали, які гарні були міські парки, засаджені квітами. Свої талановиті руки доклав до цього міський садівник Ян Пудівітр. Він займався озелененням міста в 1930-1950-х роках. Завдяки йому парки нашого міста до цих пір ще виглядають привабливими.

Підопічні, які цікавляться питаннями духовності, віри, відвідали святі місця міста. На жаль, це поки тільки фото-екскурсії, але підопічні терцентру сподіваються, що міська влада не залишиться в стороні і надасть допомогу в організації виїзних екскурсій. Участь в поїздках, екскурсіях принесе різноманітність в розмірене життя, дасть імпульс творчості та гарний настрій, буде сприяти зайнятості та активному довголіттю людей похилого віку.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44