Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела робочу зустріч з викладачами педагогічного училища

10-04-2019 16:45 315
категорія: Новини міста


В рамках виконання розпорядження «Про проведення виїзних особистих прийомів громадян, зустрічей з трудовими колективами підприємств, установ, організацій міста міським головою на квітень 2019 року», 9 квітня Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак здійснила робочу зустріч з керівництвом та викладачами Вищого навчального комунального закладу «Білгород-Дністровське педагогічне училище».

Як зазначила міський голова: «Для мене завжди важливо спілкуватися з мешканцями нашого міста, коли містяни можуть виразити своє бачення вирішення тих чи інших проблем, поставити питання та отримати на них відповіді». Тому і під час зустрічі з колективом педагогічного училища найбільшу увагу міським головою було приділено саме актуальним питанням життєдіяльності міста.

Для більшості присутніх важливими темами були ремонт міських доріг та тротуарів, робота громадського транспорту, функціонування житлово-комунального господарства та багато інших питань. Відповідаючи на них, Алла Гінак окреслила ті роботи, які проведені на території Білгорода-Дністровського як в 2018 році, так і в попередні роки, а це реконструкція і будівництво міських доріг, оновлення вуличного освітлення, обʼєктів соціальної інфраструктури, спортивних майданчиків, створення нових робочих місць та багато інших робіт, направлених на покращення міського середовища та, в цілому, зростання добробуту громади.

За результатами робочої зустрічі всі пропозиції з боку викладачів зафіксовані та обов’язково будуть прийняті до уваги міською владою в своїй роботі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44