Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела робочу зустріч зі студентами та викладачами коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій

11-04-2019 15:49 78
категорія: Новини міста


10 квітня 2019 року відбулася зустріч Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак зі студентами та викладачами Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій.

Під час зустрічі зі студентською молоддю та викладачами навчального закладу Алла Гінак ознайомила присутніх з ключовими досягнення першого етапу децентралізації, в рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також окреслила основні результати роботи міської влади в 2018 році. Також, міський голова зазначила, що саме студентська молодь є тією рушійною силою, завдяки якій запроваджуються інновації та відбувається втілення новітніх технологій в галузі освіти й науки. Так, міська влада особливу увагу у своїй діяльності приділяє підтримці студентської молоді у пошуку та запровадженні нових ідей, тому щорічно студенти навчальних закладів міста нагороджуються стипендією та премією міського голови в таких галузях як освіта, культура, фізична культура та спорт, за успіхи у розкритті свого творчого потенціалу, інтелектуального самовдосконалення, формування гармонійно розвинутої особистості.

Окремо, під час робочої зустрічі, міський голова зупинилася на питанні майбутніх виборів на пост Президента України, другий тур яких відбудеться 21 квітня 2019 року. Алла Гінак закликала всіх присутніх скористатися можливістю волевиявлення, прийти до виборчих дільниць та проголосувати, адже, як зазначила міський голова, майбутнє країни залежить від голосу кожного її громадянина.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44