Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела робочі зустрічі з мешканцями мікрорайону «Тіра»

10-06-2019 11:54 520
категорія: Новини міста


7 червня 2019 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела робочі зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків по вул. Ізмаїльській, 125-а та вул. Ізмаїльській, 145-а.

В даних заходах також взяли участь секретар міської ради Віктор Грозов, заступник міського голови Сергій Чернокульський, керуючий справами міськвиконкому Ігор Величко та депутат, який представляє інтереси мешканців вказаного мікрорайону в Білгород-Дністровській міській раді Сергій Манітенко.

В ході зустрічей з мешканцями міський голова ознайомила присутніх з проектами, які було успішно реалізовано на території Білгорода-Дністровського впродовж 2018 року, а також окреслила перспективні напрямки роботи міської влади в майбутньому.

Цього дня громадяни, які були присутні на зустрічах з Аллою Гінак, мали змогу поставити питання керівнику міста, зокрема, містян турбували розвиток соціальної сфери, благоустрій прибудинкової території та міжбудинкових проїздів, рух громадського транспорту та ін. Білгород-Дністровський міський голова надала роз’яснення з більшості питань, які були поставлені в ході зустрічі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44