Білгород-Дністровський МЦДТ посів перше місце в обласній виставці досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі»

15-10-2019 15:19 296
категорія: Новини освіти


Щорічно еколого-натуралістичний відділ Білгород-Дністровського міського Центру дитячої творчості бере участь в обласній виставці досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі» у місті Одеса.

В цьому році місто представляла вихованка гуртка «Юні друзі природи» Волканова Софія, яка була нагороджена Грамотою за кращу презентацію експозиції. На виставці були представлені чудові роботи з природного матеріалу гуртків «Природа і творчість» (кер. Ексаревська Н.В.), «Юні скаути» (кер. Лєхан Л.І.), «Юні друзі природи» (кер. Волканова Л.П.). Вражали своїм різноманіттям роботи з Петриківського розпису гуртка «Природа і малюнок» (кер. Панайотова Н.В.) та оригінальні кукли-мотанки й вироби з листя кукурудзи гуртків «Творче натхнення» (кер. Філіппова Л.В.) та «В світі фантазій» (кер. Столітня С.О.), які стали центральною окрасою виставки.

Широко були представлені методичні та звітні матеріали з практичної природоохоронної роботи, продуктивної праці і дослідно-експериментальної роботи завідувачем ЕНВ Яковенко О.І. та методистом ЕНВ Романенко О.А.

Доповнювали виставку щедрі дари осені: овочі та фрукти, рослинні екібани та духмяні і смачні хлібні вироби «Куточку хліба».

За результатами виставки команда ЕНВ КЗ МЦДТ посіла почесне І місце і нагороджена відповідним Дипломом І ступеня.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23