Білгород-Дністровський краєзнавчий музей пропонує розпалити передсвятковий інтерес і підсилити очікування Нового 2021 року!


15.12.2020 15:16 198

З 19 грудня маленьких і дорослих глядачів будуть чекати яскраві враження від виставки дитячого малюнка «Зимова казка», яку з радістю створили вихованці Білгород-Дністровської школи мистецтв та інших закладів освіти міста.

Для учнів молодшого шкільного віку підготовлена інтерактивна новорічна програма, в рамках якої діти зможуть полинути у казкову країну, взяти участь у пізнавально-розважальному квесті «Зимові розваги», зустрітися з головним зимовим Персонажем та особисто виготовити чарівний календар побажань на 2021 рік. Захід з оригінальним сюжетом перенесе маленьких глядачів у святкову атмосферу, повну сюрпризів і несподіванок.

Святкові музейні заходи чекають своїх маленьких гостей лише з 19 грудня по 6 січня. На новорічний квест запрошуються учні молодших класів (в рамках поточного карантину будуть прийматися учнівські колективи виключно одного класу із дотриманням встановлених протиепідемічних заходів).

Якщо ви веселі, кмітливі та готові до чудес – приходьте до краєзнавчого музею. Заходи проводяться за попереднім записом по телефону (04849) 2-77-43.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік