Білгород-Дністровський ЦНАП розпочав прийом заяв на комплексну послугу «еМалятко»


20.11.2020 14:23 372

З 19 листопада 2020 року в ЦНАП Білгород-Дністровської міської ради розпочинається прийом заяв на комплексну послугу «еМалятко».

Це перша в Україні комплексна адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією.

Загалом вона передбачає 10 послуг для батьків новонароджених в одній послузі від держави.

Усі доступні на цей час послуги, враховуючи наявність при собі необхідних документів, можна отримати за однією заявою безпосередньо у ЦНАП.

У складі "Є-Малятко" можна отримати такі послуги:

• державна реєстрація народження дитини;

• реєстрація дитини у державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

• реєстрація місця проживання дитини;

• призначення допомоги при народженні дитини;

• допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім'ях.

Документи, які необхідні при державній реєстрації народження дитини (за умов якщо дитина народилась у шлюбі та прізвища батьків однакові):

1. Паспорта батьків.

2. Свідоцтво про шлюб.

3. Медична довідка про народження з пологового будинку.

Увага! Допомогу на дитину неможливо отримати на карту будь-якого банку. Грошова допомога зараховуватиметься лише на відкритий рахунок в уповноваженому банку, через який здійснюються такі виплати. Станом на сьогодні уповноваженими є 42 банки. Повний перелік таких банків можна знайти на сайті Міністерства фінансів України https://www.mof.gov.ua

При оформленні допомоги повинна бути присутня особа, на яку така допомога оформлюється.

Для отримання послуг з «призначення допомоги при народженні дитини», «призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях» необхідно наявність оформленої карти для таких виплат, володіння інформацією про: найменування банку, міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), на який зараховуватимуться кошти. Дізнатися номер рахунку у форматі IBAN можна у додатку свого банку у розділах «інформація про картку» або «реквізити», за допомогою IBAN-калькулятора на сайті банку або на сайті Національного банку України.

Комплексна послуга «єМалятко» надається безкоштовно. Однак за реєстрацію місця проживання дитини батькам необхідно сплати адміністративний збір.

Нагадуємо про необхідність попереднього запису на прийом.

Контактні номери телефонів: 04849 2-23-27, 6-04-83.

Ми працюємо для Вас!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік