Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня отримала 20 кисневих концентраторів


07.04.2021 12:43 145

7 квітня до міської багатопрофільної лікарні доставили кисневі концентратори. Медичному закладу їх презентувала компанія «Нова пошта». З початку пандемії вона забезпечує цим необхідним обладнанням благодійні фонди та лікарні України. Білгород-Дністровський потрапив до цієї програми завдяки сприянню депутатки міської ради Оксани Соколенко та Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста міської ради.

Міський голова Віталій Граждан від імені всіх мешканців Білгорода-Дністровського висловив щиру подяку керівництву компанії «Нова пошта», її регіонального відділення та всім співробітникам за високу соціальну відповідальність і допомогу нашому місту в складні часи.

«Хочеться сподіватися, що це обладнання нам не знадобиться, але киснем на випадок спалаху захворювання на коронавірус в місті ми забезпечені», - зазначив В. Граждан.

Концентратори з насиченістю 10 літрів можуть подавати кисень одночасно двом особам та стануть в нагоді міській лікарні при необхідності розгортання на базі інфекційного відділення центру «другої хвилі» для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік