Білгород-Дністровська бібліотека для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва приєдналася до Всеукраїнської бібліотечної онлайн-вечірки


15.02.2021 16:19 54

12 лютого маленькі користувачі бібліотеки взяли участь у Всеукраїнській сутінковій вечірці у форматі онлайн на платформі Zoom за мотивами популярної диснеївської історії «Крижане серце».

Захід організований Національною бібліотекою України для дітей. Вечірка представляла собою театралізоване дійство та конкурсні завдання. Для участі у події потрібно було знати сюжет мультфільму, а також вчасно виконувати поставлені завдання. Діти прийшли до бібліотеки та в якості команди змагалися онлайн з читачами зі всієї України. Користувачі, які не змогли прийти - виходили в ефір з дому. Вечірка проходила з 16:00 до 17:30 год.. Впродовж сутінкової вечірки діти малювали, танцювали, відповідали на запитання. Це було жваво та неймовірно! Час плинув швидко. Малеча в гарному настрої бажала продовження. Бібліотекарі, діти та їх батьки сподіваються, що такі онлайн-вечірки будуть влаштовуватись і надалі.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік