Бібліотеки Білгорода-Дністровського долучилися до проекту «Дія. Цифрова освіта»

07-02-2020 15:17 273
категорія: Новини культури


В бібліотеках міста всі бажаючі мають можливість безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова Освіта».

Першими пройшли глобальне тестування та курс навчання працівники бібліотек. Долучилися до проекту і підопічні КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування» - студенти «Університету ІІІ віку», що з 4 лютого розпочав свою роботу в 4-х бібліотеках: Центральній міській бібліотеці ім. М. Горького, бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва та бібліотеці-філії ім. Лесі Українки, бібліотеці-філії ім. О. Пушкіна. Відтепер кожен відвідувач має можливість пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. Міністерством цифрової інфраструктури, яке реалізує першу в історії України програму розвитку цифрових навичок громадян, обрано сучасний формат навчання – освітні серіали за участю експертів та українських зірок. На даний час на платформі вже доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і освітній серіал для батьків «Онлайн-безпека» для дітей». Протягом року на онлайн-платформі з’являтимуться нові освітні серіали, які можна переглядати індивідуально, або у групах. Запрошуємо усіх бажаючих до бібліотек приєднатися до безкоштовного навчання!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23