Ансамбль Білгород-Дністровського територіального центру «Колорит» відсвяткував день народження

26-11-2018 07:43 121
категорія: Соцзахист


20 листопада 2018 року ансамбль «Колорит» комунальної установи «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» святкував своє 17-річчя. Як для творчого колективу – це ціле життя. За цей час він став справжньою сім’єю. У 2002 році при територіальному центрі організували різноманітні гуртки. Серед літніх людей було чимало шанувальників співу. Вони й створили ансамбль, який назвали яскраво та оптимістично – «Колорит». Спочатку учасники навчалися слухати одне одного, не робити акцент на свій голос. Потім вчилися звучати разом, а це потребує терпіння, дисципліни та працьовитості. Довгий час підбирали різноманітний репертуар. «Колорит» виконує пісні багатьма мовами , адже наш Бессарабський край дуже багатонаціональний.

За ці роки ансамбль брав участь у ХІІІ-му музичному фестивалі «Джаз Коктебель», ІХ-му фестивалі польської культури «Аккерманський полонез», з піснею «Буджакський край» брав участь у програмі першого національного каналу «Folk Musik».

З різноманітними програмами виступав в Одесі, Чорноморську, Шабо. Для переселенців з Донецької та Луганської областей давав концерт в Сергіївці. Неодноразово ансамбль радував своїми виступами військовослужбовців Білгород-Дністровського прикордонного загону та воїнів АТО. З музично-казковою театралізованою програмою колектив постійно виступає у дитячому санаторію «Затока».

На всі свята ансамбль «Колорит» завжди бере участь в концертних програмах на майданчиках міста. Кількість концертів важко перерахувати та завжди глядачі отримували гарний настрій.

Ансамбль «Колорит» запросив на свято всіх музичних керівників, які, кожен в свій час, працювали з ансамблем, це І.Г. Разнован, Г.Г. Маток, Л.С. Царєвська, В.Д. Кисса та Т.Ю. Марченко. З кожним керівником ансамбль виконав для присутніх свої улюблені пісні. Привітати винуватців свята зібралися музичні колективи «Майчина обич», «Надвечір’я» та колектив «Небокрай».

Присутні подякували колектив ансамблю «Колорит» за гарний настрій та побажали радісних змін у житті і натхнення у творчості.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44