Акція доброти від бібліотекарів Білгорода-Дністровського


04.12.2020 14:11 202

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень культури суспільства. Які шанси сучасних людей з інвалідністю на благополучне виживання без сторонньої допомоги зараз? Дуже низькі…

Бібліотечне обслуговування користувачів з особливими потребами є доволі актуальною темою. Не залишаються осторонь і бібліотеки м. Білгорода-Дністровського. Проводяться благодійні акції, заходи по вихованню в підростаючого покоління толерантного ставлення до людей з особливими потребами. Також впродовж року бібліотекарі користувачам, які самі не можуть прийти до бібліотеки, приносять книжки, газети та журнали додому, інформують про нові надходження. В цей день фахівці бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва провели благодійну акцію «Від серця до серця». Вікторія Поночовна та завідувачка бібліотекою Ірина Возна відвідали Анну Василівну, Світлану Михайлівну та Олександра Васильовича. Приємно поспілкувалися, поцікавилися, які книжки принести наступного разу, та вручили подарунки.

3 грудня - день нагадування людству про обов’язок виявити турботу і милосердя до людей з особливими потребами, а бібліотекарі і надалі будуть продовжувати постійну співпрацю з особливими користувачами.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік